Wybieramy się z dziećmi na ferie w góry

 

Zdecydowałam się zabrać moją rodzinę w góry. Do tej pory nigdy wspólnie nie byliśmy w górach. Moje dzieciaki były kiedyś w trakcie roku szkolnego w górach na wycieczce ale wtedy nie miały możliwości jazdy na nartach bo nie było śniegu. Wolne z żoną zazwyczaj mieliśmy w wakacje i wówczas jeździliśmy nad morze. 

Zabieram rodzinę w góry

atrakcyjne noclegi w górach dla rodzin z dziećmiMoje dzieciaki kiedy powiedzieliśmy im z żoną o naszym wspólnym wyjeździe bardzo się ucieszyły. Zabraliśmy ich do sklepu ponieważ musieliśmy im kupić ciepłe kurtki i spodnie żeby dzieciaki mogły korzystać ze wszystkich zimowych atrakcji. Narty wypożyczymy na miejscu. Żona zarezerwowała nocleg w bardzo znanym i polecanym pensjonacie. Atrakcyjne noclegi w górach dla rodzin z dziećmi są dostępne na wielu stronach internetowych. Koszty nie są wysokie. Zawsze mi się wydawało, że tygodniowy wyjazd dla całej naszej rodziny będzie o wiele droższy. W pensjonacie, w którym będziemy mieszkać jest wiele atrakcji dla dzieci. Są specjalne sale z grami i zabawkami, w których pracuje animator i w razie brzydkiej pogody zajmuje się dziećmi i organizuje im czas. Dodatkowo pensjonat współpracuje z dobrą szkołą narciarską i dla wszystkich swoich gości zapewnia zniżkę na naukę jazdy na nartach. Nasze dzieciaki nigdy nie jeździły na nartach dlatego będą potrzebowały na pewno kilku lekcji. Wypożyczenie nart nie jest drogie i bardziej opłaca nam się to niż kupować nowe lub używane. Słyszałem i czytałem wiele pozytywnych opinii o miejscu do, którego się wybieramy. Już się nie mogę doczekać naszego wyjazdu. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze. Liczę na to, że będzie dużo śniegu. Poza atrakcjami typowo związanymi z górami i animatorem dla dzieci pensjonat posiada również spa. Razem z żoną będziemy mogli także skorzystać z rożnych zabiegów. Uważam, że pensjonaty powinny zapewniać atrakcje nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych żeby każdy wrócił z wakacji zadowolony i wypoczęty. Zona mogła przez internet również zapłacić zaliczkę na pensjonat i wybrała także pokój. Udało nam się zarezerwować pokój z pięknym widokiem na góry. Nasze dzieciaki będą miały wspólnie pokój a ja z żoną osobny.

Spędzimy ze sobą dużo czasu. Odpoczniemy a także zwiedzimy nowe miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Kiedy jak nie było jeszcze dzieci często z żoną wybieraliśmy się w góry żeby powędrować ale jak się pojawiły dzieci nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu i często pieniędzy żeby wspólnie jeździć w góry. Niestety wyjazdy są kosztowne ale ostatnio bardzo dobrze powodzi mi się w pracy i chcę to wykorzystać wspólnie z rodziną.