Wybrałam się do niezawodnego trychologa

Po ciąży i porodzie stan moich włosów bardzo się pogorszył. Zawsze miałam długie i bujne włosy, tymczasem po porodzie z tych włosów nie zostało prawie nic. Włosy bardzo mocno mi się przerzedziły, wypadały dosłownie garściami. Końcówki włosów natomiast bardzo mocno się rozdwajały, przez co wyglądały na jeszcze cieńsze niż były. Początkowo myślałam, że to minie po okresie połogu. Jednakże, moja córeczka miała już kilka miesięcy, a włosy wciąż bardzo mocno mi wypadały. Postanowiłam udać się z tym problemem do lekarza.

Udałam się do niezawodnego trychologa z Białegostoku

niezawodny trycholog białystokWiedziałam, że z takim problemem najlepiej udać się do trychologa. Jest to bowiem lekarz, który zajmuje się bezpośrednio leczeniem i diagnozowaniem stanu i struktury włosów. Do tej pory jednak nigdy nie miałam tego typu problemów, dlatego nie wiedziałam do którego lekarza w mojej okolicy się wybrać. W wyborze pomogła mi moja koleżanka, która sama kiedyś korzystała z pomocy trychologa. Poleciła mi ona bardzo dobrego specjalistę, do którego sama chodziła i była bardzo zadowolona. Był to niezawodny trycholog Białystok to miejscowość, w której mieścił się jego gabinet. Miał on bardzo szybkie terminy i przyjmował pacjentów także w weekendy, co dla mnie było istotne. Na tygodniu nie miałam bowiem z kim zostawić dziecka, żeby móc na spokojnie udać się do lekarza. Wzięłam od przyjaciółki namiary na tego lekarza i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam, żeby umówić się na wizytę u niego. Umówiłam się na konkretny dzień i godzinę i pozostało mi już tylko czekać. Kilka dni później, jak tylko przyszłam do niego do gabinetu, już wiedziałam czemu posiada on tak świetne rekomendacje poprzednich pacjentów. Był to naprawdę świetny trycholog z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat włosów. Na miejscu w swoim gabinecie wykonał mi wszystkie potrzebne badania i zdiagnozował mój problem. Zlecił mi jeszcze tylko badania z krwi, ale już na pierwszej wizycie przepisał mi preparaty, które znacząco poprawiły stan moich włosów a nawet samopoczucie.

Byłam bardzo zadowolona, że do niego trafiłam. Kiedy po miesiącu przyszłam na wizytę kontrolną z wynikami zleconych przez niego badań potwierdził on swoją wcześniejszą diagnozę i przepisał mi odpowiednią kurację. Powtórzył także wcześniej wykonywane badania dzięki czemu sprawdził czy cebulki włosów już zaczęły się regenerować. Byłam bardzo zadowolona z wizyt u tego specjalisty. Bardzo przykładał się on do indywidualnego traktowania każdego pacjenta i jego problemów.