Wygodne legowiska dla psów

 

Na dziesiąte urodziny postanowiliśmy sprawić naszej córce niespodziankę i kupić jej wymarzonego psa. Córka bardzo lubi zwierzęta, do dawna prosiła nas o psa. Myślę, że jest już na tyle duża, że będzie mogła samodzielnie się nim zajmować – oczywiście z naszym wsparciem i pomocą. Najważniejsze jest dla mnie, aby mogła sama wyprowadzać psa na spacery, kiedy będziemy w pracy. Dzięki temu pies nie będzie się męczył. Z tego względu ważne było, aby nasz piesek był raczej niewielkich gabarytów. I takiego właśnie słodkiego malutkiego pieska jej wybraliśmy.

Wybór pontonu dla psa

wygodne pontony dla psaWraz z psem zorganizowaliśmy również cała konieczna wyprawkę. Kupiliśmy smycz i kaganiec, szczotkę do pielęgnacji sierści. Kupiliśmy miskę i dobra karmę, a także trochę zabawek. Kupiliśmy również smakołyki dla pieska, aby łatwiej było go układać oraz uczyć różnych sztuczek. Córka na pewno będzie zachwycona zajmując się psiakiem i go ucząc różnych nowych rzeczy. Aha, zapomniałam wspomnieć, że kupiliśmy też piękne, bardzo wygodne legowisko dla psiaka. Takie wygodne pontony dla psa znaleźliśmy w sklepie z artykułami dla zwierząt, który niedawno powstał w okolicy naszego domu. Myślę, ze ponton to najlepszy typ legowiska dla małego pieska. Wybraliśmy ponton w niebieską kratkę, ponieważ jest to ulubiony kolor naszej córeczki. Ale muszę przyznać, że wybór był trudny, ponieważ dostępne były naprawdę bardzo różnorodne legowiska, w wielu wzorach, kolorach, a także rozmiarach. Mam nadzieję, że wybrane przez nas legowisko spodoba się córeczce, a co ważniejsze, że spodoba się psiakowi i będzie rzeczywiście spał w swoim legowisku zamiast w łóżku naszym lub naszej córeczki. Według mnie legowisko jest bardzo wygodne, bo próbowałam, czy jest wystarczająco miękkie. W legowisku umieścimy zabaweczki naszego pieska. Już nie mogę doczekać się miny mojej córki, kiedy zobaczy swój prezent. Na pewno będzie zachwycona, ponieważ pies to było jej największe marzenie. A pies z pięknym łóżeczkiem to już niemalże zbytek szczęścia. Legowisko będzie ładnie wyglądać w pokoju naszej córeczki.

Wybór odpowiedniego legowiska dla psa nie jest łatwa sprawa. Jest bardzo duży wybór takich legowisk, doprawdy trudno podjąć decyzję, które będzie najlepszy dla naszego czworonoga i które zostanie przez niego zaakceptowane. Mam nadzieję, że wybrane przez nas legowisko to rzeczywiście trafny wybór, piesek będzie miał ochotę z niego korzystać. Sporo za nie zapłaciliśmy i szkoda byłoby, aby się zmarnowało. Jestem dobrej myśli, sprawdzi się.