Wykonanie tapicerki samochodowej w Łodzi

Tapicerzy to rzemieślnicy zajmujący się wyściełaniem materiałem (tkaniną lub skórą) mebli lub elementów wyposażenia samochodów. Niegdyś z usług tego typu fachowców korzystano przede wszystkim po to, aby odnowić stare sofy, kanapy i krzesła, jednak dziś najwięcej zleceń dotyczy wykonywania obszyć kierownic oraz foteli aut. W Łodzi istnieją dwa duże zakłady, które od lat profesjonalnie podchodzą do wymiany wnętrz samochodów. Osobiście mogę polecić jedno z tych miejsc.

Wymiana tapicerski samochodowej

doświadczony tapicer samochodowy w ŁodziZnalezienie dobrego i doświadczonego tapicera nie zawsze należy do prostych zadań. Sama uważam, że mam wiele szczęścia, ponieważ Pan Marek, którego już od kilkunastu lat dobrze znam, to doświadczony tapicer samochodowy w Łodzi kojarzą go zresztą chyba wszyscy mechanicy. Prowadzi swoją firmę bardzo profesjonalnie od 1990 roku i nigdy nie mógł narzekać na brak klientów, czy jakikolwiek przestój w prowadzeniu interesu. Zajmuje się nie tylko naprawą wszelkich rozdarć oraz obszywaniem takich elementów jak: siedziskach samochodowe i motocyklowe, deski rozdzielcze, kierownice, podsufitki, gałki zmiany biegów i mieszków, ale także kompleksową wymianą całych wnętrz samochodów. Widziałam już wiele aut, którymi zajmował się Pan Marek i zawsze efekt jego działań był spektakularny. Wnętrza samochodów wyglądały jak nowe, a czasami nawet lepiej. Od niedawna z usług mojego ulubionego tapicera korzystają także motocykliści. Ogólnopolski klub zrzeszający tych zapaleńców szybkich jednośladów promuje działalność Pana Marka, który stał się ich oficjalnym partnerem i wykonuje ciekawe obszycia siedzisk na zamówienie. Chodzi o niesztampowe projekty zawierające logo klubu lub inicjały posiadacza motocyklu. To bardzo ciekawa inicjatywa, o której ostatnio mówi się coraz więcej. Takie projekty pokazują, że tapicerzy potrafią być nie tylko prostymi rzemieślnikami, ale także prawdziwymi artystami. Zresztą Pan Marek udowodnił to już niejeden raz. Stworzone przez niego wnętrza samochodów można było podziwiać podczas licznych konkursów oraz wystaw. Z pewnością nikt, kto skorzysta z jego usług, nie zawiedzie się.

Wymiana tapicerki samochodowej to tylko z pozoru proste zadanie. Wykonanie takiej usługi wymaga wiele czasu i energii oraz oczywiście sporo doświadczenia. Na szczęście w Łodzi istnieją dwa świetne zakłady tapicerskie, które cieszą się swoją renomą zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Bez obaw możemy powierzyć im swoje wozy, mając przy tym pewność, że ich wnętrza zostaną pięknie odnowione.